Tüm Oyalamalara Karşı Nurol Plaza Önüne, Eyleme!

Nurol Park Güneşli şantiyesinde çalışan ve ücretleri gasp edilen sendikamız üyesi taşeron inşaat işçileri için daha önce eylem çağrısı yapmış, Nurol İnşaat patronlarının görüşme ve talepleri karşılama sözü ile eylemimizi durdurmuştuk. Dünden bu yana süren görüşmeler neticesinde başta Nurol İnşaat patronları olmak üzere K2 Mühendislik ve taşeron patronları işçi ücretleri konusunda üstten, oyalamacı bir tavır takınıyor. İşçilerin emeğinin karşılığı olan ücretleri ve tazminat haklarını pazarlık konusu yapmaya çalışıyor!

Bizler, İnşaat İşçileri Sendikası olarak işçilerin emeğini pazarlık konusu yapmadık, yapmayız. İşçilerin emeğini gasp eden ve işçiler ile bunun pazarlığını yapmaya çalışan patronlara karşı direndik, direneceğiz.

Nurol Park Güneşli şantiyesinde işten çıkarılan sendikamız üyesi taşeron inşaat işçileri ile beraber yarın ( 23 mart Çarşamba) Nurol İnşaat’ın merkezi önünde direnişe başlıyoruz. Sendikamız üyesi işçilerin gasp edilmiş tüm haklarını direnişle alacağız. Zafer direnen işçilerin olacak!

 

Direne Direne Kazanacağız!

Kavga Sokak Direniş Yaşasın İnşaat İş!

Nurol park GÜneşli 1

 

Tarih : 23 Mart 2016 Çarşamba

Saat: 14.00

Yer : Nurol GYO Önü ( Nurol Plaza Büyükdere Cad. No:257 Maslak )